Na prodej

Máme nová miminka vrh "H" nar. 10. 12. 2015

Dne 10. 12. 2015 se narodil vrh "H". Maminka je SPP Briana a otec SPP Merlin, oba rodiče obonitovány. Zatím neznáme přesný počet miminek, Brianka se od nich nehne. Pokud vše proběhne v pořádku, budeme hledat nové domovy od 4 týdne věku mláďat. 

 

Ježečci co se u nás narodí, budou odcházet k novým majitelům po veterinární kontrole, v případě nutnosti budou i odčerveni. Budou mít vystavenou zdravotní knížku, průkaz původu (registrační certifikát je vydán ve věku 10 týdnů, takže Vám přijde posléze). K mláděti dáme krmivo na které je zvyklé.

 

Zálohu požadujeme zaplatit ve věku 5 týdnů mláděte nebo po domluvě. Pro závaznou rezervaci požadujeme zaplatit min. 500 Kč.  Pokud nebudeme schopni z jakéhokoliv důvodu ježečka dodat, můžeme Vám podržet mládě z jiného vrhu a nebo Vám peníze vrátíme. Pokud si mládě zamluvíte a pak ho odřeknete, peníze nevracíme. Osobní odběr ježků je u nás ve Františkových Lázní a nebo ježečka po domluvě můžeme někam poblíž dovézt. Také můžeme po domluvě zajistit přepravu po celé ČR za poplatek 280 Kč, ale preferujeme osobní odběr. Návstěvy u nás jsou vítány, můžete tak sami vidět v jakých podmínkách ježci vyrůstají a jak se chovají. Máme malé stádečko, věnujeme se jim o to více. Všechny ježci jsou registrovaní v Klubu chovatelů ježků, a proto si můžete být jisti, že páříme jen nepříbuzné jedince.

 

Jestliže se nebudete moci už dále postarat o ježečka, kterého jste si od nás koupili, vezmeme si ho zpět. Budeme se mu snažit najít nový domov, ale za vrácené zvířete neposkytujeme finanční náhradu. Jestliže budete chtít sami najít ježečkovi nový domov, prosím alespoň o info.

Příbuzné páry nesestavujeme, do ZOO obchodů zásadně neprodáváme! Vyhrazujeme si právo pro výběr nového majitele z jakéhokoliv důvodu (pozdržení komunikace, nedoporučení od jiného chovatele). Jde nám především o to, aby se ježci dostali do dobrých rukou. Také si vyhrazujeme právo na to, ponechat si z našeho vrhu jakékoliv mládě.

Budeme rádi, když s novými majiteli budeme stále v kontaktu a občas nám zašlou fotografii ježečka. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí!